Description
ORIENT SANDWICH MAKER
ORIENT SANDWICH MAKER
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 |
| Brand | Orient Electric |
| Model ID | SMCS75B2 Toaster |
| Slice Capacity | 2 |
| Color | Black |
| Power Requirement | 220v |
| Power Consumption | 1200 W |
| Net Weight | 1.5 kg |
| Warranty Summary | Na |
| Service Type | Na |
| Not Covered in Warranty | Na |
| Covered in Warranty | Na |
Reviews
There are no reviews yet.