Description
1024
1024
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 |
| Brand | Orient Electric |
| Model | ETRGH |
| Type | Dry |
| Color | White |
| Soleplate type | ROUND RIDE |
| Spray | No |
| Steam Burst | No |
| Power Consumption | 1200 W |
| Height | 11 cm |
| Width | 12 cm |
| Depth | 10 cm |
Reviews
There are no reviews yet.