Description
Refreshing Pan Candy filled with tutti fruity & saunf (aniseed). An after meal refresher ! Your pocket pan ! just stock lots of them in your pocket !!
Refreshing Pan Candy filled with tutti fruity & saunf (aniseed). An after meal refresher ! Your pocket pan ! just stock lots of them in your pocket !!
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Sales Package | 1 x Asli Pan 750g pouch |
| Brand | Oshon |
| Model Name | Asli Pan 750g pouch |
| Quantity | 750 g |
| Flavor | Pan |
| Type | Candy |
| Organic | No |
| Gourmet | Yes |
| Container Type | Pouch |
| Maximum Shelf Life | 12 Months |
| Food Preference | Vegetarian |
| Color | Green |
| Homemade | No |
| Calorie Value | 388 |
| Ingredients | Liquid Glucose Sugar Tutti Fruity Bits Saunf Edible common salt. |
| Width | 8 cm |
| Height | 9 cm |
| Depth | 5 cm |
Reviews
There are no reviews yet.