Description
Amazing product with ease of making delicious medu wada’s,a must have for every foodie, made from best quality and exquisite engineering process to give a class leading performance!
Amazing product with ease of making delicious medu wada’s,a must have for every foodie, made from best quality and exquisite engineering process to give a class leading performance!
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | PALAKI |
| Model Number | Vada maker Combo |
| Material | Plastic, Steel |
| Width | 8 cm |
| Height | 16 cm |
| Depth | 12 cm |
| Weight | 450 g |
Reviews
There are no reviews yet.