Description
new monster ae series mixer grinder
new monster ae series mixer grinder
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 |
| Warranty Summary | 5 year warranty |
| Warranty Service Type | contact customer care |
| Covered in Warranty | Manufacturing defect only |
| Not Covered in Warranty | Physical damage and mishandling |
| Depth | 36 cm |
| Height | 34 cm |
| Width | 41 cm |
| Weight | 7.1 kg |
Reviews
There are no reviews yet.