Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | User Manual, 4 Jar, Warranty Card, Main Unit |
| Auto Switch Off | No |
| Locking System | Yes |
| Juicer Type | Hand Juicer |
| Dry Grinding | Yes |
| Blending | Yes |
| Mincing | No |
| Weight | 6.59 kg |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | User Manual, 4 Jar, Warranty Card, Main Unit |
| Auto Switch Off | No |
| Locking System | Yes |
| Juicer Type | Hand Juicer |
| Dry Grinding | Yes |
| Blending | Yes |
| Mincing | No |
| Weight | 6.59 kg |
Reviews
There are no reviews yet.