Description
Panasonic SR-G06(CMB) Automatic Cooker With Extra cooking pan & Steaming Basket
Panasonic SR-G06(CMB) Automatic Cooker With Extra cooking pan & Steaming Basket
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Model Number | SR-G06(CMB) Automatic Cooker 0.6 L |
| Type | Rice Cooker |
| Color | Silver |
| Capacity | 0.6 L |
| Sales Package | Automatic Cooker 1N, Extra Cooking Pan 1N, Steaming Basket 1N |
| Width | 44 cm |
| Height | 21 cm |
| Depth | 24.5 cm |
| Warranty Summary | 12 month full warranty , 5 years heater warranty |
| Warranty Service Type | Repair at panasonic service center |
| Covered in Warranty | full |
| Not Covered in Warranty | Broken |
| Domestic Warranty | 12 Months |
| International Warranty | 0 Year |
Reviews
There are no reviews yet.