Description
Panasonic SR-WA18(GE9) Automatic Cooker , 4.4 Litre, (Blue color )
Panasonic SR-WA18(GE9) Automatic Cooker , 4.4 Litre, (Blue color )
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Model Number | SR-WA18(GE9) |
| Type | Rice Cooker |
| Color | Blue |
| Capacity | 4.4 L |
| Sales Package | Cooker 1N, Scoop, Cooking Plate, Operating Instruction |
| Width | 27 cm |
| Height | 24 cm |
| Depth | 27 cm |
| Warranty Summary | 1 year Full 5 year Heater warranty |
| Warranty Service Type | panasonic |
| Covered in Warranty | full |
| Not Covered in Warranty | Broken |
| Domestic Warranty | 1 Year |
| International Warranty | 0 Year |
Reviews
There are no reviews yet.