Description
Single Wash Godrej washing machine Timer (Godrej,35 Min/7 wire/6801 Series Timer)
Single Wash Godrej washing machine Timer (Godrej,35 Min/7 wire/6801 Series Timer)
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Number of Knobs | 1 |
| Sales Package | 1 washing machine timer knob |
| Brand | PBROS |
| Model Number | 1 Pieces Single Wash washing machine Timer (35 Min/7 wire/6801 Series Timer) |
| Material | Plastic, Copper |
| Suitable For | Godrej washing machine |
| Color | Clear, White |
| Size | Normal |
| Inner Diameter | 5 cm |
| Height | 5 cm |
Reviews
There are no reviews yet.