Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | PEGASI |
| Model Number | p-212 |
| Material | Steel |
| Width | 10 cm |
| Height | 12 cm |
| Depth | 10 cm |
| Weight | 195 g |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | PEGASI |
| Model Number | p-212 |
| Material | Steel |
| Width | 10 cm |
| Height | 12 cm |
| Depth | 10 cm |
| Weight | 195 g |
Reviews
There are no reviews yet.