Description
HIGHEST BV PROTEIN , RICH IN BCAA
HIGHEST BV PROTEIN , RICH IN BCAA
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | PERFECT HEALTH NUTRITION |
| Model Number | 985609 |
| Quantity | 2.273 kg |
| Flavor | CHOCOLATE |
| Protein Type | Whey Protein |
| Usage Timings | As per Requirement |
| Form | Powder |
| Dietary Preference | Wheat Free |
| Composition | PROTEIN,IORN |
| Number of Scoops per Container | 1 |
| Ayurvedic | No |
| Shelf Life | 18 Months |
| Container Type | Bottle |
| Food Preference | Vegetarian |
| Serving Size | 30 g |
| Model Name | 100% WHEY SUPERIOR PROTEIN |
Reviews
There are no reviews yet.