Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 10 |
| Brand | PHILIPS |
| Model | GC090 |
| Type | Dry |
| Color | BLUE |
| Power Consumption | 750 W |
| Height | 22 cm |
| Width | 12 cm |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 10 |
| Brand | PHILIPS |
| Model | GC090 |
| Type | Dry |
| Color | BLUE |
| Power Consumption | 750 W |
| Height | 22 cm |
| Width | 12 cm |
Reviews
There are no reviews yet.