Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 |
| Brand | PHILIPS IRON BOX |
| Model | GREEN COMFORT |
| Type | Dry |
| Color | GREEN |
| Power Consumption | 1200 W |
| Height | 14 cm |
| Width | 11 cm |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 |
| Brand | PHILIPS IRON BOX |
| Model | GREEN COMFORT |
| Type | Dry |
| Color | GREEN |
| Power Consumption | 1200 W |
| Height | 14 cm |
| Width | 11 cm |
Reviews
There are no reviews yet.