Description
Good quality Fan for you.
Good quality Fan for you.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Model Name | 559 |
| Brand Color | White |
| Number of Blades | 4 |
| Pack of | 1 |
| Remote | No |
| Suitable For | indoor, home, office |
| Blade Sweep | 600 mm |
| Airflow | 242 cfm |
| Sales Package | 1 fan |
| Box Height | 20 cm |
| Box Length | 26 cm |
| Box Width | 22 cm |
| Weight | 3 kg |
| Covered in Warranty | NA |
| Warranty Service Type | NA |
| Not Covered in Warranty | NA |
| Warranty Summary | NA |
Reviews
There are no reviews yet.