Description
5 IN 1
5 IN 1
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | POUR HOME |
| Model Name | VANESA |
| Type | Room |
| Filter Type | Deodorization Filter |
| Color | Yellow, Blue |
| Shade | BLUE, YELLOW |
| Coverage Area | 1 sq ft |
| Air Flow Level | 1 cu.m/hr |
| Portable | No |
| Power Consumption | 1 W |
| Width | 8 cm |
| Height | 12 cm |
| Depth | 8 cm |
| Weight | 0.2 kg |
Reviews
There are no reviews yet.