Description
POWEREX 550WATT POWERFULL MOTOR AND EASY TO USE
POWEREX 550WATT POWERFULL MOTOR AND EASY TO USE
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | BAGIC UNIT , 3 JAR , 1 WARRANTY CARD |
| Auto Switch Off | YES |
| Locking System | YES |
| Warranty Summary | 1 YEAR |
| Warranty Service Type | COUSTOMER CARE NUMBER |
| Covered in Warranty | MOTOR |
| Not Covered in Warranty | DAMAGE |
| Domestic Warranty | 1 Year |
| International Warranty | 1 Year |
| Depth | 18 cm |
| Height | 25 cm |
| Width | 43 cm |
| Weight | 3.2 kg |
Reviews
There are no reviews yet.