Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 weighing scale |
| Model Name | 1gm to 10kg Electronic Kitchen Weighing Scale Weighing Scale (White) |
| Model Number | SF-400 |
| Color | White |
| Battery Type | AAA |
| Number of Batteries | 1 |
| Low Battery Indicator | No |
| Weight | 330 g |
| Warranty Summary | NA |
| Warranty Service Type | NA |
| Covered in Warranty | NA |
| Not Covered in Warranty | NA |





Reviews
There are no reviews yet.