Description
Prestige Induction Cooktop PIC 20.0
Prestige Induction Cooktop PIC 20.0
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 |
| Brand | Prestige |
| model_name | PIC 20.0 |
| Model | PIC 20.0 |
| Type | Induction Cooktop |
| Color | Black |
| Control | Push Button |
| Power Consumption | 1200 W |
| Weight | 3 kg |
| Service Type | na |
| Warranty Type | Service Warranty |
| Warranty Summary | 1 year |
| Covered In Warranty | Every thing |
| Not Covered In Warranty | NA |
Reviews
There are no reviews yet.