Description
Any Types of RO UV UF TDS Water Purifier filters machine
Any Types of RO UV UF TDS Water Purifier filters machine
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Aqua Filter |
| Model Name | Wave RO/UV/UF Service Water Purifier White PumpHead Booster Motor for 50/75/100 gpd with Elbow |
| Type | Solid |
| Filter Material | Polypropylene (PP) |
| Micron Rating | 0.5 |
| Suitable For | Any Types of RO UV UF TDS Water Purifier filters machine |
| Filtration Stages | 2 |
| Shelf Life | 96 Months |
| Used For | All types of Domestic RO Machine |
| Height | 8 cm |
| Diameter | 4 cm |
Reviews
There are no reviews yet.