Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | AQUA PRODUCT |
| Model Name | ENHANCE UV KIT FILTER CARTRIDGES FOR ENHANCE UV |
| Type | Solid |
| Filter Material | Plastic |
| Micron Rating | 0.5 |
| Filtration Stages | 5 |
| Height | 30 cm |
| Diameter | 10 cm |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | AQUA PRODUCT |
| Model Name | ENHANCE UV KIT FILTER CARTRIDGES FOR ENHANCE UV |
| Type | Solid |
| Filter Material | Plastic |
| Micron Rating | 0.5 |
| Filtration Stages | 5 |
| Height | 30 cm |
| Diameter | 10 cm |
Reviews
There are no reviews yet.