Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Aqua |
| Model Name | rfyhfg |
| Type | Solid |
| Filter Material | Polycarbonate |
| Micron Rating | 0.9 |
| Application | water purifair |
| Suitable For | neo water |
| Filtration Stages | 6 |
| Shelf Life | 57024000 Months |
| Height | 20 cm |
| Weight | 0.1 kg |
| Diameter | 6 cm |





Reviews
There are no reviews yet.