Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 water filter cartridge |
| Brand | Aquaguard |
| Model Name | RO Membrane |
| Type | Solid |
| Filter Material | Polypropylene (PP) |
| Micron Rating | .5 |
| Filtration Stages | 1 |
| Height | 28 cm |
| Diameter | 5 cm |





Reviews
There are no reviews yet.