Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | AQUALEX |
| Model Name | RO, Classic 100 PP SPUN PRE FILTER, 5 micron, 10 inch, Superier Quality , 3pcs Set Suitable for Water RO purifier |
| Type | Solid |
| Filter Material | Polypropylene (PP) |
| Micron Rating | 5 |
| Suitable For | RO-UV Water Purifier |
| Filtration Stages | 1 |
| Height | 26 cm |
| Diameter | 6.35 cm |





Reviews
There are no reviews yet.