Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 |
| Brand | aqualife |
| Model Name | Alkaline Natural Stone Bag makes use of nutrients like Calcium, Magnesium, Sodium, Potassium while regulating the Oxygen content in the water. Solid Filter Cartridge 50G |
| Type | Solid |
| Filter Material | Nylon |
| Micron Rating | .9 |
| Filtration Stages | 1 |
| Height | 5 cm |
| Weight | 0.05 kg |
| Diameter | 6 cm |
| Width | 54 cm |
| Depth | 48 cm |





Reviews
There are no reviews yet.