Description
Double Side Wrench Spanner Key For Opening Preiflter Housing Bowl & Membrane Housing (White)
Double Side Wrench Spanner Key For Opening Preiflter Housing Bowl & Membrane Housing (White)
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 Spanner |
| Brand | AQUALIQUID RO |
| Model Name | Double Side Wrench Spanner Key For Opening Preiflter Housing Bowl & Membrane Housing (White) Solid Filter Cartridge (0.005, Pack of 1) |
| Type | Solid |
| Filter Material | Polypropylene (PP) |
| Micron Rating | 0.005 |
| Suitable For | Water Purifier |
| Filtration Stages | 1 |
| Shelf Life | 784 Months |
| Used For | Ro |
| Height | 24 cm |
| Diameter | 2 cm |
Reviews
There are no reviews yet.