Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | B2plus |
| Model Name | RO Elbows connectors reducer solid filter cartridge (pack of 1) |
| Type | Solid |
| Filter Material | Polypropylene (PP) |
| Micron Rating | 0.5 |
| Suitable For | RO water filter |
| Filtration Stages | 1 |
| Shelf Life | 222 Months |
| Used For | ro |
| Height | 10 cm |
| Diameter | 3 cm |





Reviews
There are no reviews yet.