Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | B2plus |
| Model Name | RO SV water filter (pack of 2) |
| Type | Solid |
| Filter Material | Polypropylene (PP) |
| Micron Rating | na |
| Suitable For | RO |
| Filtration Stages | 1 |
| Shelf Life | 21 Months |
| Used For | RO |
| Height | 10 cm |
| Diameter | 2 cm |





Reviews
There are no reviews yet.