Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Gwan |
| Model Name | TECH India Ro Service kit |
| Type | String |
| Filter Material | Cotton |
| Micron Rating | 5 micron |
| Filtration Stages | 5 |
| Height | 6 cm |
| Diameter | 3 cm |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Gwan |
| Model Name | TECH India Ro Service kit |
| Type | String |
| Filter Material | Cotton |
| Micron Rating | 5 micron |
| Filtration Stages | 5 |
| Height | 6 cm |
| Diameter | 3 cm |
Reviews
There are no reviews yet.