Description
Three Way Tee Union Connector Suited for all type of RO Models -1/4″.Best 1/4″ Size RO Tee Connector,Three way Connector
Three Way Tee Union Connector Suited for all type of RO Models -1/4″.Best 1/4″ Size RO Tee Connector,Three way Connector
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | M G Enterprise |
| Model Name | RO/UV/UF Pipes 1/4/Tubes Water Filters Tee – Connectors |
| Type | Solid |
| Filter Material | Polypropylene (PP) |
| Micron Rating | 0.5 |
| Filtration Stages | 1 |
| Height | 10 cm |
| Diameter | 10 cm |
Reviews
There are no reviews yet.