Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | MAAJEE |
| Model Name | Connectors for Ro Uv Uf Pipes Tubes Water Filters Purifiers, White, 3 in Solid Filter Cartridge |
| Type | Solid |
| Filter Material | Polypropylene (PP) |
| Micron Rating | 0.05 |
| Filtration Stages | 5 |
| Height | 12 cm |
| Diameter | 8 cm |





Reviews
There are no reviews yet.