Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | MAAJEE |
| Model Name | Pre-filter Housing 10" INCH , extra protection bowl, extra filter suitable for all RO Water purifiers / filter / RO System Solid Filter Cartridge |
| Type | Solid |
| Filter Material | Polypropylene (PP) |
| Micron Rating | 0.05 |
| Suitable For | Pre-filter Housing 10" INCH |
| Filtration Stages | 5 |
| Model Number | 0123 |
| Height | 5 cm |
| Diameter | 4 cm |





Reviews
There are no reviews yet.