Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | MAAJEE |
| Model Name | RO Flow Restrictor FR 450 ML Pack Of 2 Solid Filter Cartridge (0.5, Pack of 2) |
| Type | Solid |
| Filter Material | Polypropylene (PP) |
| Micron Rating | 0.005 |
| Filtration Stages | 1 |
| Height | 5 cm |
| Diameter | 7 cm |





Reviews
There are no reviews yet.