Description
RO UV Water filter Pre filter Housing 10″ INCH , extra protection bowl, extra filter suitable for all RO Water filter
RO UV Water filter Pre filter Housing 10″ INCH , extra protection bowl, extra filter suitable for all RO Water filter
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | MAAJEE |
| Model Name | RO UV Water filter Pre filter Housing 10" INCH , extra protection bowl, extra filter suitable for all RO Water filter Wound Filter Cartridge |
| Type | Solid |
| Filter Material | Polypropylene (PP) |
| Micron Rating | 0.05 |
| Suitable For | RO UV Water filter Pre filter Housing 10" INCH , extra protection bowl |
| Filtration Stages | 5 |
| Height | 24 cm |
| Diameter | 6 cm |
Reviews
There are no reviews yet.