Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | MACMILLAN AQUAFRESH |
| Model Name | RO 9 INCH FILTER CARTIDGE 8 PCS WITH 1 KEY |
| Type | Solid |
| Filter Material | Plastic |
| Micron Rating | 0.2 |
| Filtration Stages | 1 |
| Height | 18 cm |
| Weight | 0.6 kg |
| Diameter | 6 cm |





Reviews
There are no reviews yet.