Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | MG WATER SOLUTION |
| Model Name | Booster Pump Head for RO water Purifier,1 Pcs (Black) with 2 Meter Pipe, Tafflon Tape and Pump Elbow |
| Type | Solid |
| Filter Material | Polypropylene (PP) |
| Micron Rating | 0.5 |
| Filtration Stages | 1 |
| Height | 10 cm |
| Diameter | 10 cm |





Reviews
There are no reviews yet.