Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | MG WATER SOLUTION |
| Model Name | Kit Combo for All RO Water Filter Purifier Carbon,Sediment,Vontron 80 GPD,Pipe,Spanner,Connectors,Teflon |
| Type | Solid |
| Filter Material | Polypropylene (PP) |
| Micron Rating | 0.5 |
| Filtration Stages | 5 |
| Model Number | MGW-181 |
| Height | 25.4 cm |
| Diameter | 6 cm |





Reviews
There are no reviews yet.