Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | MG WATER SOLUTION |
| Model Name | Ro Elbow Connectors 1/4 Inch Thread (Pack Of 12) + 1/4" Pipe Tube 5 Meter For Ro Water Purifier |
| Type | Solid |
| Filter Material | Plastic |
| Micron Rating | 0.5 |
| Filtration Stages | 1 |
| Height | 10 cm |
| Diameter | 10 cm |





Reviews
There are no reviews yet.