Description
1 Pieces PP SPUN FILTER FOR PUREIT CLASSIC RO + MF & PUREIT RO + UV, 11′ INCHES, 5 MICRON
1 Pieces PP SPUN FILTER FOR PUREIT CLASSIC RO + MF & PUREIT RO + UV, 11′ INCHES, 5 MICRON
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | PANISTHA |
| Model Name | 1 Pieces PP SPUN FILTER FOR PUREIT CLASSIC RO + MF & PUREIT RO + UV, 11' INCHES, 5 MICRON |
| Type | Solid |
| Filter Material | Polypropylene (PP) |
| Micron Rating | 4 |
| Filtration Stages | 5 |
| Height | 9 cm |
| Diameter | 5 cm |
Reviews
There are no reviews yet.