Description
Combo Set Included with 4 Pcs Elbow Size-3/8″ x 3/8″, 2 Pcs FR-800 and 2 Pcs FR-450
Combo Set Included with 4 Pcs Elbow Size-3/8″ x 3/8″, 2 Pcs FR-800 and 2 Pcs FR-450
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | PBROS |
| Model Name | Combo Set Included with 4 Pcs Elbow Size-3/8" x 3/8", 2 Pcs FR-800 and 2 Pcs FR-450 |
| Type | Solid |
| Filter Material | Plastic |
| Micron Rating | 0.001 |
| Suitable For | Water Purifier |
| Filtration Stages | 2 |
| Shelf Life | 5184000 Year |
| Height | 2 cm |
| Weight | 0.1 kg |
| Diameter | 8 cm |
Reviews
There are no reviews yet.