Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Pintu Electricals |
| Model Name | Compatible aqua guard pre filter one blow filter 1 meter pipe two elbo |
| Type | Solid |
| Filter Material | Polypropylene (PP) |
| Micron Rating | 5 |
| Suitable For | Compatible aqua guard pre filter one blow filter 1 meter pipe two elbo |
| Filtration Stages | 1 |
| Shelf Life | 6 Months |
| Height | 30 cm |
| Diameter | 10.5 cm |





Reviews
There are no reviews yet.